Makijaż permanentny Warszawa

Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym Elegante Warszawa

trwały makijaz permanentny warszawa eleganteNiniejszym artykułem rozpoczynam cykl testów salonów kosmetycznych w Warszawie, zajmujących się wykonywaniem zabiegów na makijaż permanentny Warszawa. Będziemy sprawdzać profesjonalizm, jakość i wiele innych czynników, które mogą wpłynąć na decyzję dt. wyboru konkretnego salonu kosmetycznego. Mamy nadzieję, że pomoże to podjąć decyzję tym klientkom, które jeszcze nie mają swojego ulubionego salonu kosmetycznego wykonującego zabiegi medycyny estetycznej lub zastanawiają się nad skorzystaniem z usług nowego. Poniżej relacja z wykonania zabiegu makijażu permanentnego w salonie kosmetycznym Elegante Warszawa oraz jego ocena.

1. Pierwszy kontakt, informacja o zabiegu, terminy i ceny

Postanowiłam w pierwszej kolejności zadzwonić do salonu kosmetycznego Elegante Warszawa, aby zapoznać się z aktualną ofertą oraz wypytać o szczegóły dt. wykonania zabiegu makijażu trwałego. Uzyskałam wyczerpujące informacje zarówno odnośnie przygotowań do zabiegu, jak również jego przebiegu oraz efektów. Rzetelność udzielonych informacji była wysoka, a Pani,  z którą rozmawiałam bardzo kompetentna. Postanowiłam wykonać zabieg poprawiający kontur ust, więc od razu umówiłam się na wizytę w salonie. Czas oczekiwania na zabieg to 3 dni robocze, co wydaje się całkiem rozsądnym (krótkim) terminem oczekiwania na ten zabieg medycyny estetycznej.

Aktualny cennik oraz szczegółowy opis usługi dostępny jest na stronie www tego salonu kosmetycznego pod linkiem: makijaż permanentny Warszawa w salonie urody Elegante.

Dostałam również dodatkowe informacje na temat innych zabiegów wykonywanych w tym salonie kosmetycznym, choć pewnie prościej byłoby wymienić te, które nie są tam wykonywane, z uwagi na fakt, że przekrój zabiegów kosmetycznych jest imponujący. Pełną ofertę możecie odnaleźć tutaj: zabiegi kosmetyczne Warszawa w salonie urody Elegante.

2. Metoda nakładania makijażu trwałego, przebieg zabiegu, efekty

Pani kosmetolog zaleciła mi znieczulenie okolicy ust kremem znieczulającym około 1,5h przed zabiegiem. Dzięki temu zniknął cały dyskomfort. Zabieg wykonywany jest urządzeniem Conture Make Up – to bezbolesna metoda, pozwalająca na wprowadzenie barwników do naskórka (nie do skóry właściwej). Dzięki czemu makijaż blednie równomiernie. Pani kosmetolog wycieniowała usta i wypełniła przestrzeń wargową – w innych aparatach bywa to niemożliwe. Efekt był bardzo naturalny, chociaż dzień po zabiegu miałam jeszcze sporo barwnika na wargach. Stopniowo jednak blakł i dopasowywał się do koloru cery. Pani Kosmetolog była delikatna, bardzo ostrożna, pytała o moje preferencje i opisywała to co robi.

3. Podsumowanie i ocena salonu kosmetycznego

Z czystym sumieniem mogę wystawić maksymalną ocenę 6/6 temu warszawskiemu salonowi kosmetycznemu, po pierwsze dlatego, że nie znalazłam praktycznie nic do czego można by się przyczepić, a po drugie będzie to dla nas punkt odniesienia w kolejnych testach, swego rodzaju próba kontrolna, z której jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyty w salonie miałam również okazję porozmawiać z właścicielką salonu, która bardzo rzeczowo opowiedziała mi o planowanych nowościach w salonie, nowych promocjach i zabiegach. Z rozmowy wynika, że nastawia się ona na serwowanie usług medycyny estetycznej  z kategorii premium, dla wymagających klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość i wyjątkowość usługi. Polecano nam również wykonanie zabiegu medycyny estetycznej jakim jest depilacja laserowa Warszawa Elegante – być może skuszę się również na ten zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia, a relację i jego ocenę przedstawię wkrótce.

Warto podkreślić, że mimo konkurencyjnej ceny, prawdopodobnie uda Wam się znaleźć salon kosmetyczny w Warszawie oferujący zabieg makijażu permanentnego taniej, nie mniej jednak chyba warto nieco dołożyć za gwarancję jakości i profesjonalne wykonanie makijażu trwałego, jako, że nie jest to zabieg medycyny estetycznej, w którym można pozwolić sobie na jakąkolwiek niedokładność.

Salon kosmetyczny Warszawa Elegante – spełnia przyjęte przez nas normy jakości i staje się wyznacznikiem salonu urody na wysokim poziomie, zarówno w kontekście świadczonych usług jak i sympatycznej i rzetelnej obsługi.

trwały makijaz permanentny warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *