Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Przedłużanie rzęs Warszawa w Elegante

Odkąd tylko sięgnę pamięcią, zawsze miałam problemy ze zbyt krótkimi rzęsami. Próbowałam najróżniejszych tuszy do rzęs maksymalnie wydłużających, ale nic nie dawało zadowalającego mnie efektu. W końcu zdecydowałam się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs i mój koszmar się skończył! Zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego salonu i na szczęście z pomocą przyszła tu moja znajoma, która poleciła mi ofertę Przedłużanie Rzęs Warszawa w salonie Elegante. Nie zastanawiałam się ani chwili i od razu umówiłam się na wizytę! Chociaż czas oczekiwania na zabieg wynosił 3 dni, wzięłam to za dobrą wróżbę – skoro trzeba czekać, to znaczy, że trafiłam na rozchwytywany salon. Okazało się, że się nie pomyliłam!

Atmosfera w salonie była bardzo przyjazna, więc od razu mogłam się zrelaksować. Poza tym, co przeczytałam na ten temat w Internecie, nie za bardzo orientowałam się, na czym polega zabieg i co mnie w praktyce czeka, ale pani Kamila okazała się bardzo pomocna i cierpliwie odpowiadała na moje dociekliwe pytania. Kiedy już upewniłam się, że moim naturalnym rzęsom nic nie grozi (w końcu miałam ich tak mało, że nie chciałam, by całkiem wypadły ;)), wspólnie wybrałyśmy rodzaj rzęsek i byłam gotowa do zabiegu.

Pełna oferta Salonu Urody Elegante – sprawdź przedłużanie rzęs Warszawa.

Wbrew pozorom, dwie godziny, jakie trwało przedłużanie, upłynęły sama nie wiem kiedy! Zajęta miłą konwersacją, ani się obejrzałam, a nowa oprawa oczu jak z obrazka była gotowa! Zabieg odbywał się na leżąco, więc dodatkowo mogłam odpocząć po ciężkim tygodniu w pracy. Prawdę mówiąc, trochę bałam się efektu, ale koleżanka zapewniała, że lepszego salonu w Warszawie nie znajdę. No i nie pomyliła się! Efekt był po prostu zdumiewający! W najśmielszych snach nie przypuszczałabym, że z tego mojego czegoś, co ludzie nazywają rzęsami, da się wyczarować takie cudo! Żałuję, że nie wpadłam wcześniej na pomysł z przedłużaniem! Przeglądając się w lusterku, nie wierzyłam swoim nowym, pięknym oczom! Gdyby nie to, że musiałam teraz uważać na klej, przetarłabym je ze zdumienia. Cała w skowronkach, wróciłam do domu i już nie mogłam się doczekać, aż zaprezentuję się moim znajomym na wieczornej imprezie.

Nie wiedziałam, że robienie makijażu może być takie łatwe i przyjemne! Ostrożnie nałożyłam ulubione cienie – wiadomo, lepiej dmuchać na zimne – ale rzęsy nadal pozostawały w idealnej kondycji! Wyrzuciłam do kosza całą kolekcję tuszów, które zdążyłam zgromadzić przez cały czas użerania się z makijażem oczu. Miałam pewne obawy, czy podczas imprezy albo snu coś się nie poodkleja, ale nic takiego nie miało miejsca. Po powrocie nad ranem do domu zrobiłam delikatny demakijaż, zgodnie z zaleceniem, bez używania tłustych kosmetyków i poszłam spać. Rano rzęsy nadal wyglądały idealnie! Dzisiaj mija już 3 tydzień, a ja nadal mam święty spokój! Moje rzęsy ciągle są długie, podkręcone i pogrubione! Jak tylko zauważę, że jest już taka potrzeba, od razu umówię się na uzupełnianie. Takiej wygody nie miałam nigdy w życiu, a i o finanse nie muszę się martwić, bo cena jest naprawdę bardzo korzystna. Zresztą, mogłabym nawet zapłacić więcej, byle tylko mieć pewność, że nikt mi tego nie schrzani. Za dużo się naoglądałam zdjęć z poskręcanymi i pokrzyżowanymi rzęsami, żeby skąpić na taki zabieg. Tutaj jestem pewna profesjonalizmu na najwyższym poziomie, a i, jako stała klientka, którą od tych kilku tygodni jestem, mogę liczyć na rabacik. Z całego serca polecam każdej babeczce! Nie ma sensu się męczyć i popadać w kompleksy, skoro rozwiązanie problemu jest za wyciągnięcie ręki. Najważniejsze to wybrać sprawdzony salon, a ja z czystym sumieniem mogę polecić usługi Przedłużanie Rzęs Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *