Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Sekrety pięknych brwi w makijażu

Kobiety poświęcają sporo czasu na podkreślanie swojej urody, szczególnie na wykonywanie makijażu. Zwracają uwagę na swoje usta i oczy: malują wargi konturówką i szminką oraz nakładają na rzęsy tusz i podkręcają je zalotką. Ale niestety zapominają często o regulacji brwi albo nadają im taki kształt, przez który wyglądają bardzo niekorzystnie. Dlatego jeśli chcesz by brwi podkreślały Twoją urodę wybierz się do salonu kosmetycznego Warszawa.

Jeżeli marzysz o tym, by Twoje brwi wyglądały pięknie o każdej porze dnia i nocy zdecyduj się na makijaż permanentny metodą cieniowania. Dzięki temu uzyskasz trwałe efekty. Ta metoda pozwala na korygowanie brwi: ich długości, szerokości i kształtu. To również dobry sposób na uzupełnienie ubytków w brwiach. Do wyboru jest cała paleta kolorów, dzięki czemu możliwe jest wybranie takiej barwy dla brwi, która będzie pasowała do koloru włosów i cery.

Możesz również zdecydować się na zagęszczanie brwi metodą kreskową (rysunku poszczególnych włosków). A jeżeli masz jasne brwi nadasz im ciemniejszy kolor za pomocą henny. Naturalny barwnik będzie się zmywał stopniowo i zapewni brwiom piękny wygląd na 3-4 tygodnie. Farbowanie henną można powtarzać co około miesiąc. Zobaczysz jak wiele dzięki zabiegom upiększającym brwi zyska Twój wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current day month ye@r *