Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Sekrety pięknych brwi w makijażu

Kobiety poświęcają sporo czasu na podkreślanie swojej urody, szczególnie na wykonywanie makijażu. Zwracają uwagę na swoje usta i oczy: malują wargi konturówką i szminką oraz nakładają na rzęsy tusz i podkręcają je zalotką. Ale niestety zapominają często o regulacji brwi albo nadają im taki kształt, przez który wyglądają bardzo niekorzystnie. Dlatego jeśli chcesz by brwi podkreślały Twoją urodę wybierz się do salonu kosmetycznego Warszawa.

Jeżeli marzysz o tym, by Twoje brwi wyglądały pięknie o każdej porze dnia i nocy zdecyduj się na makijaż permanentny metodą cieniowania. Dzięki temu uzyskasz trwałe efekty. Ta metoda pozwala na korygowanie brwi: ich długości, szerokości i kształtu. To również dobry sposób na uzupełnienie ubytków w brwiach. Do wyboru jest cała paleta kolorów, dzięki czemu możliwe jest wybranie takiej barwy dla brwi, która będzie pasowała do koloru włosów i cery.

Możesz również zdecydować się na zagęszczanie brwi metodą kreskową (rysunku poszczególnych włosków). A jeżeli masz jasne brwi nadasz im ciemniejszy kolor za pomocą henny. Naturalny barwnik będzie się zmywał stopniowo i zapewni brwiom piękny wygląd na 3-4 tygodnie. Farbowanie henną można powtarzać co około miesiąc. Zobaczysz jak wiele dzięki zabiegom upiększającym brwi zyska Twój wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *