Makijaż permanentny

Taffy – ręczna metoda makijażu permanentnego

Tzw. „ręczna robota” podobno nie tylko najlepsza jest w jubilerstwie i przemyśle samochodowym. Ludzka ręka jak na razie jest najprecyzyjnieszym mechanizmem. Nie potrafią jej podrobić najlepsi spece od robotyki. Jej główną zaletą jest względna bezawaryjność. Zawsze w sumie można dostać, zupełnie z nienacka, skurczu nadgarstka lub kontuzji małego palca, ale….

generalnie zdarza się to bardzo rzadko, a już na pewno podczas wykonywania makijażu permanentnego. Mowa o sprzęcie Taffy – specjalnie przystosowanym do ręcznej metody makijażu trwałego.

Stosuje się ją głównie do korygowania kształtu brwi lub ich rekonstruowania. Dzięki zastosowaniu specjalnego aplikatra barwników makijaż jest niezwykle naturalny. Wiele oczywiście jeszcze zależy od umiejętności kosmetyczki, ale Taffy gwarantuje, że brwi nie będą wyglądały jak wielkie czarne plamy, ale jak prawdziwe, drobne włoski.

Zastosowanie tej metody pozwala na: rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, wykonanie kreski na powiekach, podkreślenie konturu i wypełnienie barwy ust (uzyskany pojedynczy włos brwi ta metodą jest jak naturalny, bardzo cienki i trwały). Zestaw Taffy zawiera urządzenie do ręcznego wykonywania makijażu (igły łączone w płaskie grupy), barwniki, elementy jednorazowe – w zasadzie pełne wyposażenie do wykonania makijażu dla około 80 klientek. Część barwników to syntetyki, część jest zrobiona z naturalnych składników (np. kolor czerwony i jego pochodne).

Makijaż permanentny- przed zabiegiem

Makijaż permanentny - przed zabiegiem

Makijaż permanentny- po zabiegu metodą Taffy

Makijaż permanentny - po zabiegu metodą Taffy

Podstawowe zalety technologii Taffy to:

  • wspomniana wyżej bezawaryjność
  • brak części mechanicznych, ruchomych, które mogą się okazać zawodne
  • nie występuje problem zapychania się pigmentu
  • naturalny wygląd brwi i zadowalajścy efekt „zagęszczenia” rzęs („piórkiem” wykonuje się kreski, a nie kropki jedna obok drugiej, co zazwyczaj powoduje powstanie efektu plamy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *