Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Makijaż permanentny Warszawa – oczy zwierciadłem naszej duszy

makijaż trwały oczu brwiDobierając makijaż permanentny do naszego typu urody powinniśmy pamiętać, że prawidłowo wykonany powinien dodawać nam urody, sam makijaż permanentny powinien zaś zostawać niewidoczny. Warto więc zdecydować się na niego, gdy mamy jasną oprawę oczu lub po prostu brakuje naszym rysom wyrazistości. Udając się do magicznego miejsca, jakim jest salon kosmetyczny musimy postawić sobie pytanie, co chciałybyśmy osiągnąć podczas tej wizyty. Każda z nas dobrze wie, że dobry rysunek kreski na powiece gwarantuje, że nasze oczy będą wyglądać pięknie. Jako wyznacznik idealnego kształtu oka uważa się kształt migdała. Musimy zatem starać się, aby oczy nie były ani zbyt wąskie, ani za bardzo okrągłe. Salon kosmetyczny zadba więc o to, aby efekt był idealny poprzez odpowiedni dobór kresek powiek, które będą współgrały z łukiem brwiowym. Poniżej kilka przykładów urody, które medycyna estetyczna udoskonaliła poprzez makijaż permanentny oczu.

Makijaż permanentny oczu dla osób, które mają mało wyraziste spojrzenie, to przede wszystkim wykonanie kreski na górnej powiece, która powinna być mocniejsza od kreski dolnej. Kreska dolna natomiast powinna być lekko pocieniowana, dając efekt zagęszczonych rzęs. Wykonanie takiego zabiegu spowoduje, że ani brwi, ani usta nie koniecznie będą wymagały zabiegu jakim jest makijaż permanentny.
Kolejną rzeczą utrudniającą nam codzienne wykonanie makijażu jest noszenie okularów. Problemem, który często dotyka Panie posiadające wadę wzroku, jaką jest krótkowzroczność są optycznie pomniejszone oczy. Osoby te chcąc je powiększyć starają się robić mocny makijaż, co często daje niestety odwrotny efekt. Medycyna estetyczna i w takim wypadku proponuje zastosować makijaż permanentny. Narysowanie delikatnej kreski na górnej powiece sprawi, że oko będzie większe bez efektu sztuczności. Kreska ta nie będzie rzucać się w oczy, a bardzo wyraźnie podkreśli linię rzęs. Aby upewnić klientkę w zamiarze wykonania odpowiedniej kreski profesjonalny salon kosmetyczny powinien wykonać próbną taką kreskę zmywalną kredką. Klientka może ocenić swoje samopoczucie po wykonaniu takiego zabiegu i przygotować się na efekt.
Salon kosmetyczny jest miejscem, które często odwiedzają osoby z jasną barwą brwi. Chcąc je podkreślić profesjonalne lingeristki doradzają ich zagęszczenie poprzez namalowanie specjalnych włosków zagęszczających. Osobom takim często radzi się również do malowanie kresek zagęszczających rzęsy, aby efekt był w pełni satysfakcjonujący.
Makijaż permanentny oczu nie jest oczywiście przeznaczony tylko dla osób o jasnej karnacji i mało wyrazistych rysach twarzy. Również osoby, które mają ciemna oprawę oczu decydują się na wykonanie na przykład kreski nad górna powieką, aby powiększyć oko.
Jeśli nie jesteśmy pewne, czego nam potrzeba, aby nasza twarz była bardziej wyrazista warto wybrać odpowiedni salon kosmetyczny i udać się po poradę. Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *