Makijaż permanentny

Conture Make Up – teraźniejszość i przyszłość makijażu trwałego

Conture Make Up to najnowocześniejsze i najbezpieczniejsza metoda makijażu trwałego – tak przynajmniej donoszą niektóre salony kosmetyczne. Jest bezbolesna i pozwala na bardzo równomierne rozłożenie barwnika. Przynam, że kiedy zobaczyłam Panie po metamorfozie z wykorzystaniem makijażu trwałego tą metodą byłam w szoku! Niedowiarki niech same sprawdzą….

Conture Make Up wykonywany jest najlepszym na świecie aparatem TURBO LINER firmy LONG TIME LINER. Aparat posiada pojedynczą igłę ze specjalnie ustawionym skokiem. Gwarantuje to precyzyjne manewrowanie urządzeniem i wprowadzanie barwników na tą samą głębokość. Precyzyjność w makijażu permanentnym jest najważniejsza, dlatego tak ważna jest konstrukcja aparatu.

Różnica między Conture Make Up a innymi metodami polega głównie na tym, że barwnik wprowadzanu jest wszędzie na jednakową głębokość tylko do trzeciej warstwy naskórka. W przypadku innych aparatów aż do skóry właściwej. Trzeba przynać, że ma to swoje zalety. Gwarantuje przede wszystkim równomierne schodzenie, bleknięcie makijażu trwałego na całej jego powierzchni. Dzieje się to po  upływnie mniej więcej od 3 do 5 lat.

Igła aparatu TURBO LINER ma specjalne samozabezpieczające sie mocowanie co pozwala bardzo precycyjnie wykonywać tatuaż – cieniować, czy wypełniać wszystkie nierówności na wargach. Inne aparaty tego nie dają.

Metodą Conture Make Up można modelować usta, wypełniać je kolorem, modelować brwi, nadawać rzęsom gęstości poprzez cienkie kreski na ich górnej linii. Chodzi przede wszystkim o podkreślenie urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *