Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Efekt 3D – najnowsze metody podkreślenia oczu

mascara przedluzanie rzes 150x150 Efekt 3D   najnowsze metody podkreślenia oczuOczy są bardzo ważnym elementem naszej twarzy , mówi się nawet, że są odzwierciedleniem duszy. W nich kryją się emocje, po oczach rozpoznajemy radość i smutek. Często słyszy się opinię – „ jej spojrzenie przyciąga jak magnez”. Kobiety od dawna szczególnie dbają o ten element twarzy. Oczy maja być wyraźne i dzięki niektórym zabiegom można skorygować niedoskonałości  oraz  sprawić, że będą miały także wymarzony kształt. U jednych jest to chęć optycznego powiększenia oka, u innych uzyskanie tzw. oka w kształcie migdała.

Na oczekiwany efekt składa się kilka czynników. Trzeba pamiętać, że liczy się całą oprawa oka. Nie można pominą brwi, które z dobrze dobranym kształtem dodadzą twarzy charakteru. Bardzo ważny są również zadbane rzęsy oraz makijaż odpowiednio dopasowany do oka. Na to wszystko potrzebne są umiejętności oraz czas, którego w dzisiejszym zabieganym świecie mamy coraz mniej. Salony  urody oferują całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych okolic oczu, które ułatwiają uzyskanie oczekiwanego efektu na dłużej!

Na początku skórę wokół oczu trzeba dobrze przygotować, zadbać o jej nawilżenie i jędrność. Posłużą temu specjalne zabiegi wykonane na profesjonalnych kosmetykach. Następnie można poddać się zabiegom upiększania. Jeśli ktoś oczekuje delikatnego efektu może poddać się hennie brwi i rzęs co spowoduje tylko poprawę kolorytu włosków oraz wymodeluje ich kształt.  Efekt  utrzymuje się  ok. 2 tygodnie.

Dla uzyskanie mocniejszego efektu proponuje się makijaż permanentny, który możemy wykonać na brwiach, w celu ich wyraźnego zaakcentowania. Popularne są także trwałe kreseczki , malowane na powiece górnej i dolnej oka, tworząc  trwały, permanentny makijaż, utrzymujący się kilka lat.

Innym sposobem, bardzo popularnym jest trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs Warszawa metodą 1:1, które optycznie sprawie wrażenie makijażu. Rzęsy mogą być przedłużone w sposób subtelny i delikatny, bądź też mocny, wyrazisty.  Metoda ta na właściwie same plusy, uzyskujemy efekt wytuszowanych rzęs, nic się nam nie rozmazuje, nie spływa, nie powoduje podrażnień. Jednak by utrzymać ten stan, zaleca się ciągle uzupełnianie rzęs, średnio co 3 tygodnie. Zabieg trwa od 2-3 godzin, ale zapewnia nam oszczędność czasu na co dzień.

Dla osób, które chcą okazjonalnie nacieszyć się „trwałym makijażem” poleca się wykonanie w salonie kosmetycznym makijażu mascarą permanentną. Zabieg polega na malowaniu rzęs górnych i dolnych specjalnym tuszem, który zachowuje swoją trwałość ok. 3- 4 tygodnie. Uzyskany efekt w 1OO% przypomina wytuszowane rzęsy i w każdej chwili możemy go zmyć profesjonalnym preparatem. Po aplikacji, preparat nie zmywa się, nie kruszy, nawet przy kontakcie z wodą. Jest to alternatywa dla osób, które lubią naturalny wygląd i  boją się zabiegów o większej ingerencji (np. trwały makijaż permanentny). Dość maja codziennego tuszowania i zmywania rzęs. Świetnie sprawdza się np.: na ślub, podczas zajęć sportowych, wyjazdów służbowych czy wypoczynkowych. Mascara z efektem 3D nie obciąża rzęs, a dodatkowo sprawi, że  staną się one pogrubione, aż o 50% ,wydłużone do 30% oraz ciemniejsze. Kolor, dobierany jest indywidualnie, może być : czarny lub brązowy. Rewelacyjne rozwiązanie dla Pań, które przedłużają górne rzęsy metoda 1:1 , a chciałyby także podkreślić dolne rzęsy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *