Makijaż permanentny,  Makijaż permanentny Warszawa

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie

Marzysz o kuszącym spojrzeniu wypełnionym blaskiem? Twoje rzęsy są cienkie, jasne i krótkie? Wypróbuj już dziś zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 w Warszawie. Absolutne nr 1 na rynku!

Dzięki temu zabiegowi możesz spełnić swoje marzenia dotyczące pięknych, długich rzęs. Zabieg ten jest obecnie jednym z najczęściej wybieranym zabiegiem kosmetycznym. Sztuczne rzęsy doklejone tą metodą to prawdziwa rewolucja w upiększaniu oczu. Polega ona na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej za pomocą specjalnego kleju. Dzięki temu rzęsy stają się wydłużone, pogrubione i podkręcone nawet o 50%. Sprawdź sztuczne rzęsy cena >>
Zabieg doklejenia sztucznych rzęs w Warszawie wykonywany jest na łóżku kosmetycznym w pozycji leżącej. Przedłużenie rzęs Warszawa trwa do 3 godzin, ale warto poświęcić te godziny, gdyż efekt końcowy jest zniewalający. Cała aplikacja odbywa się na zamkniętych oczach.

 

Do dolnej powieki przyklejane są plasterki bądź płatki żelowe, aby zabezpieczyć dolne rzęsy przed sklejeniem z rzęsami górnymi.

 

Przed rozpoczęciem zabiegu przedłużenia i zagęszczania rzęs kosmetyczka powinna naturalne rzęsy odtłuścić za pomocą profesjonalnego preparatu. Można wybrać jakiej długości, grubości oraz podkręcenia rzęsy mają być. Prawidłowo przeprowadzona aplikacja nie doprowadza do reakcji alergicznych, ponieważ klej nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Sztuczne rzęsy utrzymują się do czasu, gdy naturalny włos nie wypadnie (ok 2 miesięcy). Po tym czasie rzęsa zostaje wypchnięta przez nowy włosek. Zalecane jest, aby rzęsy uzupełniać raz w miesiącu. Procedura jest całkowicie bezpieczna, a po przedłużeniu gwarantowany jest całkowity komfort psychiczny.

 

Można cieszyć się pięknym, naturalnym wyglądem bez konieczności malowania rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *